+ 371 2 966 87 87 SIA GRIVA+(371) 2 966 87 87

+(371) 2 966 87 87,   +(371) 2 966 87 87Dizainera pakalpojumi
+(371) 2 966 87 87,   +(371) 2 966 87 87Dizainera pakalpojumi
  • Bruģis, Ceļu apmales
  • Dizaina elementi
  • Kamīni
  • Kāpnes, cokoli, stabi
  • Memoriāla Arhitektūra - Ansamblis ar Enģeli
  • Memoriālais kapu pieminekļu ansambļis
  • EKSKLUZĪVI PIEMINEKĻI

No senseniem laikiem cilvēki izmanto savā sadzīvē dabīgo akmeni – no akmens ir celtas gan senās Ēgiptes piramīdas, gan mūsdienīgas augstceltnes.. Senatnē cilvēki krāva no akmens ēkas un žogus, bruģēja ceļus, arī mūsdienās no granīta un laukakmeņiem veido māju pamatus, bruģē ceļus, būvē kāpnes un tiltus. No akmens izgatavoja sadzīves priekšmetus – cirvjus, traukus, kaltus, galdus un arī mūsdienās izgatavo gan granīta galda virsmas, gan izlietnes, gan vāzes un citus traukus. No sirmas senatnes akmens – granīts, laukakmens -  ir kulta un rituālu priekšmets un joprojām to izmanto un izmantos memoriālajā un monumentālajā arhitektūrā kā vispiemērotāko materiālu. 

Dabīgais akmens – granīts, marmors, dolomīts u.c. ir ideāls būvniecības materiāls, tam piemīt augvērtīgas dekoratīvās īpašības, tas ir izturīgs un skaists, salcietīgs un ilgmūžīgs.

Ko izvēlēties kā piemērotāko - granītu vai marmoru galda virsmai?

Kā pareizi kopt kamīna apdari no granīta, marmora?

Kādu akmens apstrādi izvēlēties granīta kāpnēm ?

Vai granīta brugakmens izturēs lielas slodzes?

Ciki ilga garantija tiks dota granīta piemineklim?

Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, kas saistīti ar dabīgā akmens apstrādi un akmens kopšanu Jūs atradīsiet gan mūsu mājas lapā, gan tiekoties klātienē ar mūsu firmas darbiniekiem  mūsu akmens apstrādes darbnīcā vai salonā, gan uzdodot jautājumus pa e-pastu.

Mūsu firma profesionāli nodarbojas ar akmens apstrādi, jo ir apvienojusi gadiem ilgu akmens apstrādes meistaru pieredzi, kā arī kvalificētu speciālistu pieredzi akmens dizaina un akmens eksperta jomā. Mēs strādājam ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā, kā arī mūsu darbi tiek eksportēti gan uz Eiropas Savienības valstīm (Zviedriju, Igauniju, Vāciju, Dāniju), gan uz Krieviju (Maskavu, Pēterburgu, Kaļiņingradu).

Ar lepnumu varam teikt, ka mūsu firmas klientu lokā ir daudz ievērojamu un sabiedrībā pazīstamu cilvēku, tādēļ atsauksmēm un rekomendācijām varat to izmantot, lai gūtu pilnvērtīgu un drošu informāciju par mūsu darbiem.

Mūsu firma dinamiski attīstās un savā darbā speciālisti izmanto visus jaunākos pārbaudītos materiālus un tehnologijas. Daži mūsu izgatavotie akmens produkti ir patiešām ekskluzīvi granīta izstrādājumi, tādus analogus Latvijā Jūs neatradīsiet.

Mūsu firma nodarbojas gan ar pieminekļu izgatavošanu, gan ar visu citu dabīgā akmens apstrādi interjeram un eksterjeram, tādēļ klientu ērtībai esam izveidojuši atsevišķas sadaļas, kurās katrs atradīs sev interesējušos jautājumus un atbildes.

Memoriala arhitekturaMemoriālā arhitektūra un pakalpojumi, kas ar to saistīti
šajā jomā mūsu firmas speciālisti darbojas ar 20 un vairāk gadu pieredzi, akmens apstrādes meistari var izgatavot  jebkuras sarežģītības granīta pieminekli vai memoriālo ansambli, pieredzējuši mākslinieki atainos jebkuras sarežģītības ainavu, portretu vai citu rotājumu akmenī, kvalificēti speciālisti sniegs jebkuru konsultāciju un pilnvērtīgu rekomendāciju, ņemot vērā pasūtītāja vēlmes, izstrādās individuālu skici vai projektu.


Akmens apstrādes galvena lapaBūvniecības, interjera un eksterjera dabīgā akmens materiāli un iztrādājumi
ņemot vērā, ka pārējās būvtēlniecības formas ir vieglāk projektēt un izstrādāt, nekā memoriālās arhitektūras formas, mūsu firmas speciālisti ar prieku jums palīdzēs izvēlēties piemērotāko dabīgā akmens materiālu, bet pieredzējušie meistari tiks galā gan ar kamīna, gan galda virsmas, gan kāpņu vai cita pasūtījuma izgatavošanu.

Klientu izvēlei piedāvājam plašu dabīgā akmens materiālu izvēles klāstu, bet augstas klases materiāli un teicams akmens apstrādes meistaru izpildījums garantē pasūtītā akmens izstrādājumu kvalitāti. SIA "GRIVA" dod garantiju visiem izstrādājumiem un pakalpojumiem, kas saistīti ar konkrēto pasūtījumu, kā arī sniedz papildus pakalpojumus objekta restaurācijai, atjaunošanai, kopšanai.

Mūsu firma nodarbojas arī ar UKRAINAS granīta bloku un plākšņu vairumtirdzniecību, granīta bruģa piegādi un tirdzniecību, lielgabarīta granīta trdzniecību un piegādi.

Sia Griva Jaunumi

20 Dec 2017

Ziemassvētku un Jaunā 2018.gada apsveikums

Esam pateicīgi visiem saviem klientiem par mums izrādīto uzticību kā arī radītajiem izaicinājumiem, kas ļāvis mums sasniegt augstākus mērķus un radīt labākas kvalitātes pakalpojumus un darbus. Sirsnīgs paldies! Novēlam, lai Jaunais 2018.gads Jūsu sirdīs dedz jaunas cerības, kas liek prātam kalt jaunus plānus! Vienmēr Jūsu - GRIVA SIA

25 Feb 2017

Kapu pieminekļi - no skices līdz gatavam projektam kapos

SIA GRIVA ir ilggadēja un unikāla pieredze kapu pieminekļu izgatavošanā. Savā darbā katru gadu saskaramies ar jauniem un neparastiem individuāliem dizaina projektiem kapu labiekārtošanā. Mēs saviem klientiem piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu - no idejas līdz skicei, no projekta līdz gatavam darbam kapos jebkurā Latvijas vietā, kā arī ārpus tās.

22 Feb 2016

JAUNAS TENDENCES FOTOKERAMIKAS IZGATAVOŠANĀ

SIA GRIVA piedāvā jaunu skatījumu uz fotokeramikas produktiem – tradicionāli izmantotus kā foto iemūžināšanu uz keramiskās plāksnītes, ko iestrādā kapu piemineklī. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, jūs patīkami pārsteigs ļoti kvalitatīvs izpildījums, moderns un ekstravagants dizains

11 Dec 2015

Marmora skulptūra pēc cilvēka līdzības

Skulptūra tapusi sadarbībā ar vadošo Itālijas firmu Rossato Giovanni, roku darbs, skulptūra atbilst dotā cilvēka izskatam. Memoriāls veidots no pelēkā Zviedrijas granīta ar baltā marmora White Carrara elementiem - meitenes skulptūra un papirusa rullis no baltā marmora ar bronzas Caggiati burtiem.

SIA „GRIVA”
Tel: +371 2 966 87 87
[email protected]
© SIA "GRIVA" - DABĪGĀ AKMENS IZSTRĀDĀJUMI, AKMENS APSTRĀDE, KAPU PIEMINEKĻU IZGATAVOŠANA (c) 2009 - 2019.
Visas fotogrāfijas un visa informācija mājaslapā www.griva.lv ir GRIVA SIA īpašums. Atsauces tiešsaistē un informācijas pārsaglabāšana tiek atļauta tikai ar norādītu aktīvo saiti uz www.griva.lv mājaslapu un tikai ar GRIVA SIA administrācijas atļauju.