+ 371 2 966 87 87 SIA GRIVA+(371) 2 966 87 87

+(371) 2 966 87 87,   +(371) 2 966 87 87Dizainera pakalpojumi
+(371) 2 966 87 87,   +(371) 2 966 87 87Dizainera pakalpojumi

PULĒTAS FIGURĀLAS FORMAS KAPU PIEMINEKĻI

Figurāli grieztas, pulētas granīta pieminekļu formas būs elegantākas – šeit var ļaut vaļu fantāzijai un vēlmēm, protams, ievērojot tehnoloģijas prasības. Par cik pulētu kapu pieminekļu kategorijai piemīt liela daudzveidība, lai Jūs labāk spētu izprast savas vēlmes un orientētos kapu pieminekļu piedāvājumā, iesakām apmeklēt šīs atsevišķās sadaļas:

Kādas priekšrocības ir, izvēloties pulētu kapu pieminekļa formu?

Tāda pieminekļa forma maksās ievērojami dārgāk, nekā kalta, taču šādam kapu piemineklim būs daudz vairāk priekšrocību – tas neprasīs īpaši rūpīgu kopšanu, pietiekoši, ja to noslaucīs ar sausu, mīkstu lupatiņu, vienreiz gadā nomazgājot ar vieglu ziepjūdeni (ar jebkuru trauku, drēbju mazgājamo līdzekli bez abrazīvām sastāvdaļām). Tāds piemineklis būs arī izturīgāks, jo pulējums aizsargā granīta virspusi, tas ir vairāk mitrumizturīgs, kā arī to ir grūti saskrāpēt. Izvēloties pieminekli, mūsu firmas meistari piedāvās Jums oriģinālus un kvalitatīvus risinājumus, izgriezīs jebkuras sarežģītības granīta pieminekļa formu pēc Jūsu vēlmēm. Mūsu pieminekļu darbnīcā Jūs varat izvēlēties arī jau gatavas kapu pieminekļu formas, kā arī akmens apstrādes meistari un dizaineri palīdzēs sastādīt pēc Jūsu vēlmēm no klasiskām  kapu pieminekļu formām līdz abstraktiem, individuāliem, ekskluzīviem risinājumiem kapu pieminekļu izgatavošanā tieši Jums piemērotu pasūtījumu.

Klasiskās formas pulēti kapu pieminekļi

Tradicionāli pie klasiskām pieminekļu formām tiek pieskaitītas tādas pieminekļu formas, kas vairāku gadsimtu gaitā palikušas nemainīgas, jeb izmainījušās nedaudz, tikai laikmetam atbilstoši, kam ir simetriska vai asimetriska forma, bet tiek saglabātas īpašas proporcijas, lai kapu piemineklis izskatītos proporcionāli, svinīgi, eleganti un nopietni.

Vai pareizi ir izvēlēties klasisku kapu pieminekļa formu?

Gadījumā, ja Jūs vēlaties iekārtot kapavietu tā, lai daudzajā aizgājēja radu un draugu pulkā nerastos domstarpības, tad izvēloties klasisku kapa pieminekļa formu Jūs noteikti nebūsiet vīlušies. Tāda izvēle apstiprinās Jūsu labo gaumi, kā arī palīdzēs nostiprināt dzimtas tradīcijas. Nosvērtas un atturīgas klasiskās pieminekļu formas jau izsenis ir devušas neatsveramas kultūrvēsturiskās liecības par laikmeta garu, kā arī pastiprinājušas dzimtas aizgājēju nopietno nozīmi ģimenes vēstures grāmatā.

Melnā granīta pulēts kapakmens klasiskā izpildījumā ar Caggiatti bronzas skulptūru
Klasiskas formas pulēts granīta pielineklis ar baltā marmora skulptūru no Eiropas ievērojamākās memoriālo aksesuāru firmas Rossatto Giovanni
Pulēts klasiskas formas piemineklis ar fotografijam
Pulēta klasiska pieminekļa forma ar vāzi
Pulēts granīta piemineklis ar portretu
Klasiskas formas pulēts granīta piemineklis
Pulēts granīta kapu piemineklis ar portretu
Pulēts granīta kapu piemineklis ar portretu un uzrakstu
Pulēts granīta piemineklis ar gravējumu
Pulēts granīta piemineklis
Pulēts granīta piemineklis ar krustu gravējumu
Pulēts granīta piemineklis
Abstraktas formas pulēts granīta piemineklis ar portretu gravējumu
Pulēts granīta kapu piemineklis
Abstraktas formas pulēts granīta piemineklis ar portretam
Klasiskas formas pulēts granīta piemineklis ar portretu
Klasiskas formas pulēts granīta piemineklis
Klasiskas formas pulēts granīta piemineklis ar krustu
Klasisks pulēts granīta piemineklis
Pulēts granīta piemineklis ar krustu
Abstraktas formas pulēts granīta kapu piemineklis
Klasiskas formas pulēts granīta piemineklis

Abstraktas formas pulēti kapu pieminekļi

Dažkārt, izvēloties izgatavot kapu pieminekli, pasūtītāji vēlas ko tādu, kas it kā nemanāmi simbolizētu aizgājēja personību, jeb rosinātu palicējos atmiņas, kas saistītos ar konkrēto cilvēku, viņa dzīves gājumu vai laikmeta garu. Tādā gadījumā der izvēlēties kādu abstraktu, interesantu kapu pieminekļa formu.

Kā izvēlēties abstraktu kapu pieminekļa formu?

Mūsu pieminekļu darbnīcā Jūsu ērtībām speciālisti pratīs ieteikt Jums piemērotāko risinājumu pieminekļa izvēlē. Ja Jums būs tikai aptuvens priekšstats, kādam būtu jābūt piemineklim, vai ja Jums būs nedaudz fotogrāfiju kādām idejām, mūsu firmas mākslinieki palīdzēs piepildīt šīs vēlmes, piedāvājot Jums individuālu skici pēc Jūsu vajadzībām.

Pulēts melnā granīta piemineklis ar granīta krustu un bronzas aksesuāriem
Pulēts kapu piemineklis ar vāzi
Pulēts granīta piemineklis ar portretu

Ekskluzīvi, individuāli kapu pieminekļi

Bez šaubām, aizgājēja piemiņa uz mūžiem paliks tuvinieku un radinieku atmiņās, bet tikai granītā kaltais kapakmens spēs atgādināt un uzturēt to nākamajām paaudzēm.

Kāpēc cilvēki izvēlas izgatavot ekskluzīvus un individuālus kapu pieminekļus?

Ekskluzīvus, individuālus pieminekļus izvēlas pasūtīt īpaši tuvi cilvēki saviem mīļajiem, tos pasūta arī ievērojamiem cilvēkiem, tādējādi cenšoties pēc iespējas cienīgāk saglabāt piemiņu par aizgājēju. Visi ekskluzīvie un paši sarežģītākie kapu pieminekļi un monumenti netiek radīti, lai visai pasaulei kliegtu par savām bēdām, vai lepotos ar bagātīgu dizainu, bet gan tikai un vienīgi tādēļ, lai klusās sērās un gaišās skumjās nenogurstoši atgādinātu palicējiem uz šīs zemes par mūžību un mīlestību, palīdzētu saglabāt atmiņu par cilvēku, dzimtu, tautu un cilvēci...

Pulēts granīta piemineklis ar sveci
Pulēts granīta kapu piemineklis ar individualo formu
Pulēts granīta kapu piemineklis ar arku
Pulēts melnā granīta piemineklis ar pusslēgtu kapu rāmīti
Pulētas formas granīta piemineklis
gimenes kapavietas noformējums no Karēlijas granīta Lāčupes kapos, Rīgā, Latvijā
Memoriāls no Zviedrijas melnā granīta ar apzeltītu ikonu un gravējumiem Kallastē, Igaunijā
Memoriāls no Zviedrijas melnā granīta ar apzeltītu ikonu un gravējumiem Kallastē, Igaunijā
Kapu piemineklis no krāsainā granīta ar bronzas krustu un apzeltītiem burtiem Baltezera kapos, Latvijā
Kapu pieminekļu ansamblis no Zviedrijas melnā granīta Liepājas kapos, Latvijā
Ekskluzīvs memoriāls Raiņa kapos, Rīgā, Latvijā
Ekskluzīvs memoriāls 1 Meža kapos, Rīgā, Latvijā
Ekskluzīvs kapu pieminekļu ansamblis no Karēlijas granīta ar monolītu granīta krustu, ar bronzas metālkalumiem
Ekskluzīvs kapu pieminekļu ansamblis ar pulētu pieminekli
Ekskluzīvs kapu pieminekļu ansamblis ar unikalo krustu
Ekskluzīvs kapu pieminekļu ansamblis no melna granīta ar krustu centrā
Ekskluzīvs kapu pieminekļu ansamblis ar krustu un gravējumiem
Ekskluzīvs kapu pieminekļu ansamblis no melna granīta

Granīta pieminekļi sirds formas veidā

Ļoti iecienīta granīta pieminekļa forma ir sirds formā veidots kapu piemineklis. Tiek attēlota gan vesela sirsniņa, gan arī salauzta sirds, bet visos gadījumos tas nozīmē tikai vienu – tā ir daļa no palicēju sirds, ko aizgājējam mīlestībā vēlas veltīt palicēji.

Kas jāievēro, izvēloties kapu pieminekli sirds formas veidā?

Sirds formā veidots granīta kapu piemineklis tiek veidots gan simetrisks, gan asimetrisks. Parasti tādas formas piemineklim vajadzīgs pietiekoši liels granīta sagataves laukums, it īpaši, ja vēlas sirsniņu noformēt skaistā ietvarā. Pat samērā maza sirsniņa aizņems diezgan lielu laukumu, sirds veida formas pieminekli ir sarežģīti apstrādāt, lai tas izskatītos gaumīgi un glīti,  līdz ar to parasti arī maza granīta sirsniņa maksās dārgāk, nekā citas formas pulēts granīta piemineklis. Taču neskatoties uz papildus izdevumiem, šādas formas kapu piemineklis ir mīļš, sirsnīgs un cilvēki to noteikti izmantos arī turpmāk, lai izpaustu un saglabātu savas patiesākās jūtas mūžīgai piemiņai.

Kapakmens sirds forma
Pulēts granīta piemineklis sirds veidā
Pulēts granīta piemineklis sirds formā ar dubultportretu
Kapu pieminekļis sirds formas veidā
Sirds Kapu Pieminekļi
Granīta kapu pieminekļi sirds formas veidā ar dažādiem akmeņiem
Granīta kapu pieminekļi sirds formas veidā
Granīta kapu pieminekļi sirds formas veidā
Granīta kapu pieminekļi sirds veidā
Granīta kapu pieminekļi sirds formas veidā ar gravējumiem

Kapu pieminekļi grāmatas veidā

Starp citiem pulētiem, figurāli grieztiem kapu pieminekļiem, grāmatas formā izgatavots kapu piemineklis ieņem īpašu vietu. Tas simbolizē dzīves gājumu, kas ierakstīts mūžībā, simbolizē atsevišķa cilvēka dzīves grāmatu, kā arī Dieva grāmatu, kurā ierakstīts konkrētā cilvēka vārds un viņa dzīve.

Kādēļ izvēlēties kapu pieminekli grāmatas veidā?

Ļoti simboliski, ka grāmatas formas veidā izgatavotu pieminekli velta bijušajiem skolotājiem, raksniekiem, zinātniekiem, mācītājiem, sabiedriskajiem un kultūras darbiniekiem. Arī veidojot un iekārtojot ģimenes kapavietas, nereti kā simbolu galvenajai pieminekļa plāksnei pievieno atvērtas grāmatas formā veidotu granīta pieminekļa kompozīcijas daļu, kas tad simbolizē ģimenes un dzimtas vienotību, kas ierakstīta kopējā dzīves grāmatā. Grāmatas formā izveidoti granīta kapu pieminekļi izskatās skaisti, cēli un gaumīgi.

Pulēts granīta piemineklis grāmatas formā
Piemineklis grāmatas formas veidā
Pulēts granīta piemineklis atvērtas grāmatas formas veidā
Granīta piemineklis atvērtas grāmatas formā ar gravējumiem
Pulēts piemineklis ka atvērta grāmata
Piemineklis grāmataKapu pieminekļi

Noslēpumainais dabīgais akmens – granīta, marmora burvestība - cik gan daudz noslēpumu tas sevī glabā, cik gan daudz iespēju tas atklāj pieredzējuša meistara rokās. . .

EKSKLUZĪVI PIEMINEKĻI

GRANĪTU un MARMORU, pateicoties savam estētiskajām īpašībām, praktiskumam un daudzfunkcionalitātei var izmantot gan iekšējo interjeru veidošanā, gan ārējo fasāžu, tiltu, ceļu būvē, kā arī memoriālu un kapu pieminekļu veidošanā.

100 EUR Atlaides kupons

SIA „GRIVA”
Tel: +371 2 966 87 87
[email protected]
© SIA "GRIVA" - DABĪGĀ AKMENS IZSTRĀDĀJUMI, AKMENS APSTRĀDE, KAPU PIEMINEKĻU IZGATAVOŠANA (c) 2009 - 2019.
Visas fotogrāfijas un visa informācija mājaslapā www.griva.lv ir GRIVA SIA īpašums. Atsauces tiešsaistē un informācijas pārsaglabāšana tiek atļauta tikai ar norādītu aktīvo saiti uz www.griva.lv mājaslapu un tikai ar GRIVA SIA administrācijas atļauju.