+ 371 2 966 87 87 SIA GRIVA+(371) 2 966 87 87

+(371) 2 966 87 87,   +(371) 2 966 87 87Dizainera pakalpojumi
+(371) 2 966 87 87,   +(371) 2 966 87 87Dizainera pakalpojumi
  • Piemineklu ansamblis
  • Ansamblis kapu piemineklis
  • Pulēts kapu pieminekļis
  • Ekskluzīvi pieminekļu ansamblis ar enģeli
  • Ansamblis kapu piemineklis
  • KAPU PIEMINEKĻI
  • memoriālā ansambļa izveidošana

 

CILVĒKS NOMIRST NEVIS TAD, KAD APSTĀJAS VIŅA SIRDS, BET TAD, KAD PAR VIŅU AIZMIRST TIE, KAS VIŅU MĪLĒJUŠI...

Jebkura kapavieta, kas atstāta bez pieminekļa vai piemiņas plāksnes, agri vai vēlu, pazudīs starp tādām pašām kapavietām. Ja ir daudz pagaisušu atmiņu, veidojas tukšums attiecīgā laikmeta, valsts, tautas un dzimtu vēsturē.  Lai saglabātu piemiņu, der parūpēties par pieminekļa vai piemiņas zīmes uzstādīšanu. Saglabāt piemiņu par aizgājēju akmenī – tā ir tradīcija, kas nav zaudējusi savu aktualitāti līdz mūsdienām.

Kādu kapu pieminekli izvēlēties?

Kā labiekārtot kapavietu, lai ilgi saglabātu piemiņu nākamajām paaudzēm?

Kāds granīta kapu piemineklis būs izturīgāks?

Šādi un līdzīgi jautājumi tiek uzdoti, kad cilvēki saskaras ar šo dzīves situāciju – noformēt un labiekārtot kapavietu pēc tuva cilvēka apbedīšanas.

Pieminekļa izvēle nav vienkāršs un viegls uzdevums. Kapu piemineklim jāatbilst vairākiem kritērijiem – tam jābūt izturīgam, ilgmūžīgam, jābūt estētiski pievilcīgam, gaumīgam, kā arī jāatspoguļo aizgājēja būtība vai tā piemiņa, ko vēlamies par viņu saglabāt nākamajām paaudzēm. Visvienkāršāk ir izvēlēties kritēriju pēc izturības un ilgmūžības – dabīgais akmens, pie kā pieder granīts, gabbro (malnais diabazs) ir tāds materiāls, kas droši iztur temperatūras svārstības, salu un mitrumu simtiem gadu garumā, pie nosacījuma, ja tas ir kvalitatīvi apstrādāts un piemineklis pareizi izgatavots. Būtisks ir arī pieminekļa biezums, lai to varētu kvalitatīvi nostiprināt uz pamatnes. Pieminekļiem, ko izgatavo no ZVIEDRIJAS, KARĒLIJAS vai UKRAINAS granīta, netiek izmantotas nekādas piedevas, ķīmiski komponenti u.t.t. – tie ir veseli granīta gabali, kas „nebaidās” ne no sala, ne ūdens, ne saules iedarbības, vienīgais, no kā  tie „baidās” – no nekvalitatīvas uzstādīšanas un vandālisma. Pasūtot kapu pieminekli, atcerieties – tā ir Jūsu pēdējā „dāvana” aizgājējam, Jūsu atbildība kultūras un vēstures kopējā grāmatā – izturieties nopietni pret šo izvēli.

Jāņem vērā, ka kapu pieminekļu tirdzniecība ne vienmēr nozīmē kapu pieminekļu izgatavošanu. Ja vienkāršu piemiņas zīmi vai kapu rāmīti var izvēlēties Jums tuvākajā pieminekļu tirdzniecības vietā, tad izvēloties pasūtīt individuālu vai sarežģītāku pieminekli, memoriālo ansambli, derētu mazliet vairāk uzzināt par materiāliem, ar kādiem strādā izgatavotājs, par izgatavotāja tehniskajām iespējām, kā arī ar tā izpildītajiem darbiem, tikai pēc tam izdarīt savu izvēli šajā atbildīgajā jautājumā.

Mūsu firma izgatavo kapu pieminekļus un memoriālos ansambļus tikai no augstvērtīga, pārbaudīta simtgadēs ZVIEDRIJAS, KARĒLIJAS un UKRAINAS granīta. Pēc pasūtītāja vēlmēm, kapu pieminekļu izgatavošanā izmantojam arī vietējo Latvijas laukakmeni, kas arī ir granīts.

Kur pasūtīt kapu pieminekli?

Kā saglabāt piemiņu par aizgājēju, izvēloties kapu pieminekli?

Ar ko sākt labiekārtot kapavietu?

Mūsu firma nodarbojas ar kompleksu kapa vietu noformēšanu un labiekārtošanu, un vēlas šo procesu padarīt maksimāli komfortablu pasūtītājam. Mēs cenšamies izprast Jūsu sēras un atmiņu vēlmes. Mūsu firmas darbinieki uzmanīgi uzklausīs Jūsu dzīvesstāstu, mākslinieki pēc Jūsu vēlmēm izstrādās pieminekļa vai memoriālā ansambļa skici, Jūsu ērtībām firmas darbinieki individuāli nodarbosies ar Jūsu pasūtījumu no dizaina izstrādāšanas līdz pieminekļa uzstādīšanai kapos.

Mums ir plašs klientu loks no visdažādākajām konfesijām un sabiedrības slāņiem, tādēļ , ar atbildību varam teikt, ka izprotam dažādas nacionālās un atšķirīgu kultūru tradīcijas un gaumi, pratīsim ieteikt un atrast Jums piemērotāko un labāko risinājumu kapu pieminekļa izgatavošanā.

MEMORIĀLĀS ARHITEKTŪRAS SADAĻA

Noslēpumainais dabīgais akmens – granīta, marmora burvestība - cik gan daudz noslēpumu tas sevī glabā, cik gan daudz iespēju tas atklāj pieredzējuša meistara rokās. . .

EKSKLUZĪVI PIEMINEKĻI

100 EUR Atlaides kupons

SIA „GRIVA”
Tel: +371 2 966 87 87
[email protected]
© SIA "GRIVA" - DABĪGĀ AKMENS IZSTRĀDĀJUMI, AKMENS APSTRĀDE, KAPU PIEMINEKĻU IZGATAVOŠANA (c) 2009 - 2019.
Visas fotogrāfijas un visa informācija mājaslapā www.griva.lv ir GRIVA SIA īpašums. Atsauces tiešsaistē un informācijas pārsaglabāšana tiek atļauta tikai ar norādītu aktīvo saiti uz www.griva.lv mājaslapu un tikai ar GRIVA SIA administrācijas atļauju.