+ 371 2 966 87 87 SIA GRIVA+(371) 2 966 87 87

+(371) 2 966 87 87,   +(371) 2 966 87 87Dizainera pakalpojumi
+(371) 2 966 87 87,   +(371) 2 966 87 87Dizainera pakalpojumi
GALVENĀ  >  Jaunumi

Jaunumi

20 Dec 2017

Ziemassvētku un Jaunā 2018.gada apsveikums

Esam pateicīgi visiem saviem klientiem par mums izrādīto uzticību kā arī radītajiem izaicinājumiem, kas ļāvis mums sasniegt augstākus mērķus un radīt labākas kvalitātes pakalpojumus un darbus. Sirsnīgs paldies! Novēlam, lai Jaunais 2018.gads Jūsu sirdīs dedz jaunas cerības, kas liek prātam kalt jaunus plānus! Vienmēr Jūsu - GRIVA SIA

25 Feb 2017

Kapu pieminekļi - no skices līdz gatavam projektam kapos

SIA GRIVA ir ilggadēja un unikāla pieredze kapu pieminekļu izgatavošanā. Savā darbā katru gadu saskaramies ar jauniem un neparastiem individuāliem dizaina projektiem kapu labiekārtošanā. Mēs saviem klientiem piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu - no idejas līdz skicei, no projekta līdz gatavam darbam kapos jebkurā Latvijas vietā, kā arī ārpus tās.

22 Feb 2016

JAUNAS TENDENCES FOTOKERAMIKAS IZGATAVOŠANĀ

SIA GRIVA piedāvā jaunu skatījumu uz fotokeramikas produktiem – tradicionāli izmantotus kā foto iemūžināšanu uz keramiskās plāksnītes, ko iestrādā kapu piemineklī. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, jūs patīkami pārsteigs ļoti kvalitatīvs izpildījums, moderns un ekstravagants dizains

11 Dec 2015

Marmora skulptūra pēc cilvēka līdzības

Skulptūra tapusi sadarbībā ar vadošo Itālijas firmu Rossato Giovanni, roku darbs, skulptūra atbilst dotā cilvēka izskatam. Memoriāls veidots no pelēkā Zviedrijas granīta ar baltā marmora White Carrara elementiem - meitenes skulptūra un papirusa rullis no baltā marmora ar bronzas Caggiati burtiem.

12 Nov 2015

GRIVA SIA piedāvā: Fotogrāfijas iemūžināšanu uz metāla plaknes

GRIVA SIA piedāvā jaunu,kvalitatīvu tehnologiju - fotogrāfijas iemūžināšanu uz metāla plaknes. Metālfoto visbiežāk izmanto fotogrāfijas iemūžināšanai uz kapakmens, līdzīgi kā uz fotokeramikas plaknes. Atšķirībā no keramiskajām plaknēm, to nav iespējams tik vienkārši saplēst, tā ir triecienizturīga, turklāt tā ir arī daudz izturīgāka pret temperatūras svārstībām. Fotogrāfija uz metāla plaknes - metālfoto - ir labs risinājums mūsu klimatiskajiem apstākļiem, lai iemūžinātu aizgājēja foto uz kapu pieminekļa vai kapu plāksnes. Piedāvājam dažādu izmēru un formas metālfoto izgatavošanu.

16 Sep 2015

Akmens pulēšana

Akmens pulēšana: Šādam akmeņiem ir daudz vairāk priekšrocību – tas neprasīs īpaši rūpīgu kopšanu. Tāds akmens būs arī izturīgāks, jo pulējums aizsargā granīta virspusi, tas ir vairāk mitrumizturīgs, kā arī to ir grūti saskrāpēt.

27 Aug 2015

Akmens gravēšana

Gravēšanas pakalpojumi, uzrakstu gravēšana; Gravējums reljefā vai gravēt uz īpaši lieliem kapakmeņiem – tad ieteicamākais gravēšanas tehnikas veids būtu ar roku gravēti uzraksti, jo gravējumi ar rokas instrumentiem pieļauj īpaši dziļu gravējumu un lieliem, rupji veidotiem kapakmeņiem tas piestāv.

29 Jul 2015

Sadarbība memoriālās arhitektūras jomā ar Itālijas firmu ROSSATO GIOVANNI SRL

Šogad mūsu firma ir uzsākusi sadarbību memoriālās arhitektūras jomā ar pasaules mēroga līderi memoriālās arhitektūras dizaina jomā – Itālijas firmu ROSSATO GIOVANNI SRL. Piedāvājam memoriālos produktus ar izmeklētu Itāļu dizainu un augstas kvalitātes standartu.


SIA „GRIVA”
Tel: +371 2 966 87 87
[email protected]
© SIA "GRIVA" - DABĪGĀ AKMENS IZSTRĀDĀJUMI, AKMENS APSTRĀDE, KAPU PIEMINEKĻU IZGATAVOŠANA (c) 2009 - 2019.
Visas fotogrāfijas un visa informācija mājaslapā www.griva.lv ir GRIVA SIA īpašums. Atsauces tiešsaistē un informācijas pārsaglabāšana tiek atļauta tikai ar norādītu aktīvo saiti uz www.griva.lv mājaslapu un tikai ar GRIVA SIA administrācijas atļauju.